Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Знайомтесь, президент Святослав Вакарчук

Володимир Мельник, радіо «Львівська хвиля»

Наступні вибори президента України заплановані на березень 2019 року. Кажу «заплановані», а не відбудуться, бо у цій країні ні в чому не можна бути впевненим на 100%.

В Україні живуть дуже непередбачувані люди, які роблять дуже неочікуваний вибір. Зокрема за деякими соціологічними дослідженнями лідер ОЕ Святослав Вакарчук займає другу позицію в рейтингу кандидатів у президенти. Випереджає його лише теперішній гарант. Сьогодні вирішив пофантазувати, а яким би був президент Вакарчук?

У березні соціологічні служби «Социс» і «Рейтинг» зробили заміри президентських рейтингів, за їхніми результатами за Порошенка проголосували б 13,2% виборців серед тих, хто визначився з кандидатом і планує взяти участь у виборах. На другому місці з мінімальним відривом– лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко з 12,9%, а закриває трійку лідерів співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук з результатом в 12,3%. Але, вже у жовтні цього року компанія «Соціс» повторила опитування, і вже за новими результатами лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук посів би друге місце на можливих виборах президента України. За підсумками дослідження, Вакарчука підтримало 14,8% опитаних. Більше тільки у Порошенка —  16,9%, а Тимошенко опустилася на 3 місце.

Такі рейтинги можна було б сприймати як жарт, якби не заява Вакарчука про відпустку і допомогу країні. «Про свої окремі творчі плани я поки ще не думав, хочу, справді, ні про що не думати з точки зору творчості, трошки зосередитися на своєму внутрішньому світі і на тій допомозі країні, яку я зможу зробити найближчим часом», – таку  заяву лідер «Океану» зробив кілька місяців тому. Його останній концерт перед відпусткою пройде у серпні 2018 у Києві. Найбільше насторожила фраза про допомогу країні. Після неї чутки і жарти на тему Вакарчука-президента, перестали бути чутками і жартами.

Багато українців не хотіло б бачити президентом співака, особливо з цього приводу обурюється Юлія Володимирівна Тимошенко, вона не розуміє, як співак може вивести країну з кризи, натомість, я не розумію, як Тимошенко, яка вже спробувала себе на посаді прем’єра, може допомогти країні? Головними аргументами його противників є відсутність належної освіти для керування державою та політичного досвіду.


Читай продолжение на следующей странице