Пятница, 3 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Звинувачення Луценка на адресу Йованович — це прояв корупції, — коментар посольства США

У посольстві США відповіли на закиди генпрокурора Луценка щодо начебто передачі йому посолкою Йованович списку людей, яких не варто притягати до відповідальності.  Заява генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що посолка США в Україні Марі Йованович начебто передала йому список «недоторканних» для правосуддя осіб, не відповідають дійсності. Про це у четвер, 21 березня, повідомили у посольстві США у відповідь на відповідний запит від «ТСН»  українського телеканалу «1+1», пише АНТИКОР

«Заяви генерального прокурора України не відповідають дійсності й мають на меті послабити репутацію посла Йованович», — ідеться в документі посольства США, де також зазначається, що звинувачення на адресу представників США є проявом корупції. «Такі атаки поглиблюють нашу рішучість допомогти Україні в досягненні перемоги в боротьбі з корупцією», — зазначили в посольстві.

Нагадаємо, напередодні генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про те, що посолка США в Україні Марі Йованович надала йому список людей, від переслідування яких слід утриматися. Свою заяву Луценко зробив в інтерв’ю американському виданню The Hill. «На жаль, на першій зустрічі посол США в Києві дала мені список людей, яких ми не маємо притягати до відповідальності, — заявив Луценко та додав, що «моя відповідь була, що це неприпустимо».

Водночас The Hill зазначає, що Державний департамент США назвав таку заяву генпрокурора України «цілковитою вигадкою».

Loading...