Воскресенье, 12 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Через труп Путіна: екс-депутат РФ розповів, коли Україна зможе повернути Крим

Анексований Крим є принциповим питанням для президента Росії Володимира Путіна і він не збирається його повертати за жодних умов. Водночас, Кремль таки може забрати свої війська з Донбасу та повернути окупований регіон Україні.   Екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу ATR висловив думку, що поки Путін буде при владі у Росії, розраховувати на звільнення Криму не варто, пише 24 канал

«Питання Криму для нього (Путіна, – 24 канал) – питання принципу. Поки він в Кремлі, це не зміниться. Крим буде повернуто через труп пана Путіна», – зауважив політик.

Водночас, з питанням Донбасу глава Кремля не є таким категоричним. Йому треба показати росіянам і світу, що РФ таки виконує умови, які їй ставить міжнародна спільнота.

Інше питання – це питання Донбасу. Донбас для Путіна – валіза без ручки. Йому потрібно зберегти своє обличчя будь-яким способом, щоб говорити громадянам РФ, що там нам поставили певну задачу, ми її виконали: російська мова і щось ще, тобто – ми перемогли. Росія може піти з Донбасу, а Крим вона не поверне, поки Путін в Кремлі,
– наголосив Пономарьов.

Зазначимо, екс-депутат Держдуми Росії ІлляПономарьов єдиний проголосував проти анексії Криму Росією, після чого одразу ж став у своїй країні ворогом і вигнанцем. Після того переїхав в Україну. 17 травня попередній президент України Петро Порошенко надав Пономарьову українське громадянство.

 

Loading...