Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Катастрофа МН17 була запланована: шокуючі докази

Як повідомляє PolitekA, в США впевнені, що малайзійський Boeing був збитий над Донбасом навмисне, передає портал «Знай.ua» .

Американський журналіст Девід Саттер додав, що Boeing рейсу MH17 на Донбасі явно був збитий російським «Буком» не випадково, в зв’язку з чим світова спільнота повинна вжити заходів щодо винних.

За його словами: «Я думаю, що ми вже затвердили важливі факти. Є якісь питання, на які до кінця ми не можемо дати відповідь. Але я вважаю, що вже ясно, що малайзійський Boeing ні знищено помилково. Це важко уявити, що це може бути, але абсолютно неможливо сплутати пасажирський літак з вантажним літаком, який використовують українські війська. А Boeing-777 — це величезний літак, який має два джерела тепла, вони дуже потужні, можуть бути захоплені апаратурою, яка є частиною установки «Бука».

«І плюс ми знаємо, що ті, хто стріляв і знищив цей літак, вони чекали 5 годин близько до місця, з якого вони стріляли. Що це означає? Що вони чекали об’єкт. Коли їм повідомили, що об’єкт наближається, вони пішли туди і зробили постріл. Я не бачу тут можливості, що це було зроблено помилково», — заявив Саттер.

Журналіст зазначив, що «Буком» зазвичай керують добре навчені фахівці, а вони як правило вміють на слух і візуально визначати тип літака. До того ж установка була розміщена під одним з найбільш завантажених коридорів для пасажирських літаків. Учасники тієї операції не могли не знати про це.

В даному контексті він зазначив, що і сам раніше допускав думку, що установкою управляли сепаратисти, які не є професійними військовими і зробили постріл випадково. Однак після ідентифікації російських військових, ці сумніви зникли.

«Уряду Нідерландів та Австралії ідентифікували Росію як винуватця цього і вимагали пояснень. Тому вже не можна приписувати це сепаратистам. Але в таких умовах світову громадську думку має зараз піднімати знову це питання 4-річної давності, тому що спочатку ми неправильно зрозуміли, що сталося, зараз ми більше розуміємо, хоча повного пояснення ми не маємо. Усвідомивши, що це була Росія, що це було спеціально, ми повинні діяти і вимагати якісь заходи «, — резюмував журналіст.

Нагадаємо, тіла трьох російських журналістів, убитих у Центральноафриканській Республіці, доставили в РФ рейсом авіакомпанії Air France.