Четверг, 21 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Крим – це Росія. Це питання закрите назавжди», – зухвала заява представника Росії з трибуни ООН

Під час засідання Генеральної асамблеї ООН постійний представник Росії при ООН Василь Небензя заявив, що Крим – це Росія. А російську окупацію Донецької і Луганської областей він назвав «міфічною».  Небензя розповів про українських націоналістів, які, начебто, «цитують Гітлера» на мітингах, пише канал 24 з посиланням на  «Укрінформ«.

Він сказав, що в Україні відбувається «громадянська війна», а не збройне втручання з боку Росії. Відомо, що з початку відкритої російської агресії проти України, яка розпочалася п’ять років тому на Донбасі, загинули майже три тисячі  українських військовослужбовців.

Він повторив тези російської пропаганди про «легітимного» президента Януковича.

Про Крим я сьогодні навіть говорити не буду. Крим – це Росія. Це питання закрите назавжди самими кримчанами,
– наголосив представник РФ.

Станом на лютий 2019 року в окупованому Криму Росія розмістила до 32,5 тисячі своїх військових, сотні бронемашин, артилерійських систем. Не виключено, що РФ розгорнула і ядерну зброю, що перетворює півострів на стартовий майданчик для її ракет.

Крім того, Василь Небензя висловив необхідність підтримати в Україні Віктора Медведчука, який перебуває у близьких зв’язках із президентом Росії Путіним.

Представник Росії звинуватив українську владу у прозахідному курсі, а також пожалівся, що Україна закрила доступ для спостерігачів з Росії на майбутніх президентських виборах.

Для нас конфлікт в Україні – це біль, для західних стратегів – це нескінченна радість. Тому що у вашому розумінні (Заходу – ред. 24 канал), чим гірше Росії, тим краще, – цинічно заявив Небензя.

 

Loading...