Вторник, 13 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Лукашенко провів закриту нараду через тиск Росії – ЗМІ

Схоже, союзничество России и Беларуси під загрозою. Білоруський лідер Олександр Лукашенко провів закриту нараду зі своїми чиновниками, на якій обговорювалося питання, що робити в умовах російського тиску. Як передає Сьогодні, про це повідомляє білоруське видання «Наша Нива» з посиланням на джерела.

Чиновники погодилися, що Білорусь не можна здавати Москві.

«Була велика нараду у президента. [На ній говорилося] до кінця стояти за незалежність. Всі підтримали це», — повідомило перше джерело.

Також виданню повідомили, що деякі представники білоруського уряду висловлювалися реформи в країні в якості відповіді на податкові маневри Росії.

«Питання Росії було поставлене. Серед доручень — пильніше стежити за інформаційним полем», — говорять співробітники державних структур.

Як повідомлялося, днями Лукашенко розкрив плани Москви щодо приєднання Білорусі. На його думку, під приводом «глибокої інтеграції» Москва хоче інкорпорувати Білорусь до складу Росії. «Я розумію ці натяки: отримаєте нафту, але давайте руйнуйте країну і вступайте до складу Росії».

Білоруський президент також жорстко висловився, що поділити країну на області і приєднати до РФ не вийде: «шантажувати нас, намагатися нахиляти, стати коліном на груди марно. Ми повинні йти до інтеграції в ім’я єднання наших народів. … Якщо нас хочуть поділити на області і впихнути в Росію — цього не буде ніколи».

Також Лукашенка обурила вартість кредитів від Путіна. Він зазначив, що Білорусь отримує від Росії кредити за ставками, які в три рази вище, ніж пропонує Міжнародний валютний фонд.

Loading...