Четверг, Сентябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Макаревич розбурхав мережу своєю новою піснею

Лідер відомої музичної групи «Машина времени» і затятий опозиціонер російського уряду Андрій Макаревич спровокував бурю в соцмережах своєю новою піснею.

У творінні, яке опублікувало спільнота «Свобода» на своїй сторінці в Facebook, музикант пояснює, що чекає на злодійкуватих ветеранів розумової праці, що сидять у Державній думі. Макаревич каже про те, що жалюгідні спроби догодити царю не увінчаються особливим успіхом, бо при найменшій можливості, коли президенту буде вигідно, кожного «законописаку» викинуть і навіть не помітять.

Треба сказати, російські користувачі в коментарях особливою ​​толерантністю не відрізнилися і вилили на Макаревича цебер бруду: «Ця погань написав досить посередню пісеньку в якій просто всіх об***ал і все!!! Виставив себе таким собі безстрашним мудрецем мовляв ось як я про царя можу, тьфу дрібно, бридко!!!», «Людина г**но і пісенька г**но. Злобує старий», «Макаревич моральний урод підтримав бандеро-нацистський режим в Україні».


Ну і, власне, сам текст пісні під назвою «Казка про законодавство»:

В царстве с большими колоннами 

Стало неладно с законами:

Скованы власти орудия — 

Руки у правосудия.

Раз возникает желание — 

Царь собирает собрание.

С помощью липовых выборов

Жуликов разных калиборов.

«Вот вам, товарищ-жулики»:

перья, бумага и стулики;

Жаждет от вас госиздательство 

Нового законодательства.

Жулики, силясь понравиться,

Трудятся — не разгибаются.

В день по закону все новое: 

И все, как ни есть, бестолковое.

Ой, вы писаки «зеленые», — 

фраки да хари холеные.

Ой, лизоблюды бесславные — 

да по звонку — православные.

На повороте дороженьки Царь

вытрет о вас белы ноженьки,

И на расчищенных стульчиках 

новых посадит холуйчиков.

А вам же ходить прокаженными

перед детями и женами.

Все, как ни есть, забывается, 

вот только позор не смывается.

Меркель позвонила Путину по поводу Украины

Президент России Владимир Путин и канцлер Германии Ангела Меркель обсудили вопрос регулирования конфликта на Донбассе. Как сообщили на сайте Кремля, телефонная беседа состоялась по инициативе Меркель, передает СЕГОДНЯ

Они сошлись на необходимости продолжать встречи в «нормандском формате» и дальше следовать заключенным в 2015 году «Минским договоренностям-2».

Путин также выразил озабоченность в связи с последствиями убийства главаря так называемой «ДНР» Александра Захарченко.

Кроме того, лидеры обсудили и другие вопросы: деэскалацию насилия в сирийском Идлибе и негативные тенденции на мировых финансовых рынках.

«Вони не розуміють, українці — їх не буде, але через них загинуть мільйони росіян», — кремлівський блазень Жириновський пробив дно дна новим маразмом

Одіозний депутат та лідер ЛДПР Володимир Жириновський відзначився черговим прокремлівським маразмом. Про це повідомляють ЗМІ, передає Знай.ua.

Сам політик заявив, що війною в Україні американська влада намагається спровокувати «величну» Росії на початок Третьої світової війни, яка вестиметься чужими руками.

Крім того, скандальний політик сприйняв її за передумову до Третьої світової війни.

«Вони (Захід. — Ред.) підуть на Третю світову війну, але чужими руками. І українці цього не розуміють, що вони — гарматне м’ясо! Один із американських політологів сказав: «Зараз ми зробимо найпідліше для росіян! Щоб у російському цивілізаційному світі росіяни вбивали один одного!». І вони це зробили!», — заявив політик.
Крім того скандальний російський політик заявив, що українці виступапють лише знарядям у руках американської влади для знищення мільйонів росіян. Більше того він додав, що така ж ситуація і з участю російський віськовий у бойових діях на території Сирії, попри те, що кадровий військових туди відправив сам прездент Росії Путін.

«Вони не розуміють, українці — їх не буде, але через них загинуть мільйони росіян! Зараз це зроблено — щоб усередині «русского міра» цю війну влаштувати, а Близький Схід, так би мовити, — друга сцена. Або там запалає, або там», — в істериці прокричав Жириновський, намагаючись залякати публіку страхітливим кремлівським міфом.

Разом з тим варто відзначити, що скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що Україна так заборгувала Росії, що розплатитися зможе лише в тому випадку, якщо «над Києвом зав’ется прапор РФ».

Крім того Жириновський поскаржився на те, що Україна заборгувало величезну суму Росії. Більше того він заявив, що при розпаді радянського союзу Україні дісталась величезна кількість землі, яка має належати Росії.

«Україна повинна нам набагато більше, ніж 3 млрд. Це борг лише по одному кредиту, а скільки млрд вони отримали від Росії через величезні знижки на газ? Скільки вони заробили на газовій трубі, що йде по їхній території? Адже шантажували всю Європу в 2010 році, коли крали газ! А територія? У 1991 році Україна отримала величезну територію, включаючи десятки тисяч квадратних кілометрів російської землі», — Володимир Жириновський.

Бійка Жириновського на мирному мітингу

Российские солдаты по ошибке подорвали комплекс «С-300» своей же ракетой: видео взорвало соцсети

Соцсети взорвало видео испытаний российской армией ракетного комплекса «С-300», во время которого через несколько секунд после пуска двигатель ракеты заглох и она рухнула на пусковую установку, устроив взрыв.  При этом после падения ракеты пусковая установка «С-300» была подорвана полностью. Кадры на своей странице в социальной сети опубликовал известный журналист Аркадий Бабченко, вызвав массовое насмешки и издевательства социальных сетей, передает АНТИКОР

Барченко опубликовал видео учений российских военных через сутки после трагедии в Сирии, где ракетный комплекс «С-200», более ранней модификации, сбил российский самолет «ИЛ-20».

На опубликованных кадрах ракета стартует, однако после поднятия ее на высоту нескольких метров у нее заглох двигатель и боеприпас рухнул назад на ракетный комплекс, устроив мощный взрыв. Пользователи отметили, что видео уже публиковалось ранее, однако при этом российская армия может угрожать Украине, несмотря на собственную безалаберность.