Суббота, Октябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Мати вбивці українців вразила своїм інтерв’ю

Мати російського військовослужбовця Віктора Агєєва, якого взяли в полон бійці АТО, напевне, єдина росіянка, що зважилася на четвертий рік війни публічно озвучити, що її син є чинним контрактником російської армії, якого відправили воювати на Донбас.

Нещодавно російське видання «Новая газета» опублікувало інтерв’ю зі Світланою Агеєво, в якому вона заявила, що раніше не вірила в те, що на українському Донбасі воюють російські солдати.

І хоча жінка прозріла стосовно присутності російських військових на сходы України, однак з інтерв’ю видно, що розуміння того, що відбувається, у неї досить розмите. Пропагандистські канали добре промили їй мізки, і вона, навіть усвідомивши, що російські солдати вбивають українців, не може зрозуміти «чому вони всі (українці – ред.) нас так ненавидять?».

Світлана Агеєва переконана, що на сході України брати стріляють один в одного. Про це вона заявила в інтерв’ю виданню «Гордон».

«Я не можу зрозуміти, чому все це не закінчується. Брати стріляють один в одного — ось що страшно», — зазначила мати полоненого солдата.

У відповідь на прохання журналістки ніколи не згадувати про «братські народи» мати Агєєва, продовжуючи називати українців і росіян одним народом, сказала:

«Я добре знаю Україну, свого часу бувала в Києві і Криму. Дуже важко, коли ми, один народ, стріляємо один в одного. Ви мене питаєте , а тут таке глобальне питання, та ще політика … Навіть не знаю, що відповісти. Це один спільний біль «.

Також Агеєва заявила, що якби знала, куди їде її син, то ніколи б не відпустила його:

«Це моя помилка, що я не знала, куди він їде! Він дорослий самостійний хлопець. Але я не могла уявити … В голові не вкладається, що таке могло статися. Знала б — в житті б його не відпустила! Ніколи! Ні-ко-ли, розумієте?! .. Якби я могла цьому запобігти — запобігла б! Тілом своїм закрила б, але не пустила б сина нікуди. Дурний, дурний!»

Також вона заперечує, що мотивом поїздки на Донбас для її сина послужили гроші.

«Я категорично спростовую, що син поїхав воювати за довгим рублем! За яким рублем? У нас не було таких проблем, щоб через гроші на смерть іти або на важку роботу якусь», — підкреслила вона.