Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Медведєв оголосив про початок війни з США

Всі подальші кроки з посилення санкцій проти Російської Федерації можна розцінювати, як оголошення економічної війни. Про це заявив прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передає портал «Знай.uа» .

«Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно реагувати — економічними методами, політичними методами, а в разі необхідності й іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти», — розповів російський прем’єр.

«Наша країна в останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати Росію з числа потужних конкурентів на міжнародному полі», — додав Медведєв.

8 серпня представник Держдепу Хізер Науэрт повідомила про введення нових санкцій проти Росії, звинувативши Москву у «використанні біологічної чи хімічної зброї в порушенні міжнародного права або проти власних громадян». Пізніше вона пояснила, що Вашингтон сподівається на поліпшення російсько-американських відносин і прагне вплинути на поведінку Москви за допомогою санкцій.

Перший блок, який вводиться з 22 серпня, передбачає повну заборону на експорт в Росію електронних пристроїв і комплектуючих подвійного призначення. Другий блок санкцій, який може бути введений з відстрочкою на три місяці, передбачає зниження рівня дипломатичних відносин, відкликання дозволу для авіакомпанії «Аерофлот» здійснювати рейси до США, а також майже повне припинення товарообігу між країнами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії вже два дні поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових «драконівських санкцій США. Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.