Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Не можна було будувати: у Росії визнали небезпеку Кримського мосту

Кримський міст через Керченську протоку будувати не можна було, так як це небезпечно з точки зору будівельних норм і правил. Про це заявив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар, передає АНТИКОР.

«Я неодноразово попереджав: будувати міст не можна. Основна небезпека Керченського мосту з самого початку була в тому, що порушили будівельні норми і правила. У них йдеться про те, що арочні мости, а це арочний міст, в сейсмічних районах, а це сейсмічний район, можна будувати тільки на таких породах, як граніт або схожих, що не просідають і тримають навантаження. А в Керченській протоці напівтверді глини, насичені водою з піском. Тому і з’являються тріщини, просідання», — підкреслив він.

За словами експерта, міст необхідно було завантажити, а не просто проїхати по ньому на вантажівках.

«Це необхідно зробити, щоб побачити, наскільки зосереджене навантаження буде впливати на міцність, просідання моста. «КамАЗи», мотоцикли — це не навантаження, це просто катання. Треба ж було подивитися, що може бути з опорами, а цього ніхто не зробив. грунти просідають, але треба, щоб вони просідали рівномірно», — заявив Медовар.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Не можна було будувати: у Росії визнали небезпеку Кримського мосту