Воскресенье, 12 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Після чергового нападу тремтіння Меркель зробила заяву про своє здоров’я

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка зазнала чергового нападу сильного тремтіння, сказала, що приводу для занепокоєння немає. Про це вона заявила на прес-конференції в Берліні після переговорів з прем’єр-міністром Фінляндії Антті Рінне, пише сайт «Сьогодні»

«Я почуваюся добре, не потрібно турбуватися», — зазначила вона.

«Як це почалося, так само одного разу і пройде. Але поки цей день не настав, – запевнила канцлер. — А поки я переконана у власній працездатності».

Представник Кабміну ФРН Ульріке Деммер раніше відмовилася відповідати на питання журналістів, чи проходить Меркель медичне обстеження через постійні напади тремтіння.

Нагадаємо, що вперше подібний інцидент трапився 18 червня, коли 64-річна глава уряду ФРН приймала президента України Володимира Зеленського. Несподівано для всіх під час виконання національних гімнів її охопило сильне тремтіння.

Цікаво, що після того, що сталося, бундесканцлерін пояснила те, що трапилося, перегрівом – церемонія проходила на відкритому повітрі і було спекотно. Однак 10 липня в Берліні стояла досить помірна температура – 18 градусів тепла.

Як ми вже писали 27 червня, аналогічна ситуація повторилася на прийомі у німецького президента Франка-Вальтера Штайнмайера.

На тлі занепокоєння щодо здоров’я Ангели Меркель її представник заявив, що ніяких причин переживати про здоров’я канцлера немає.

Loading...