Среда, Август 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Посольство Франції прокоментувало створення «представництва «ДНР» в Марселі

Франція ніколи не визнавала так звану «ДНР» та не має двосторонніх контактів із псевдореспублікою.

Так у посольстві Франції прокоментували намір самопроголошеної «ДНР» відкрити у Марселі свій представницький центр, передає «Громадське радіо«.

«Франція ніколи не визнавала Донецьку Народну Республіку в якості незалежного суб’єкта. Ми, насправді, не маємо двосторонніх контактів з фактичним керівництвом цієї території», — ідеться у відповіді посольства.

У посольстві підкреслюють, що Франція лишається відданою суверенітету України в межах її визнаних кордонів, а також задіяною у пошуку мирного виходу з конфлікту на сході країни.

«Ми рішуче засуджуємо порушення режиму припинення вогню вздовж лінії розмежування і закликаємо до дотримання Мінських домовленостей. З цього питання позиція Франції лишається твердою і незмінною», — йдеться у повідомленні.

Разом з тим у посольстві відзначають, що Закон 1901 року про свободу громадських об’єднань дозволяє реєстрацію у Франції громадського об’єднання із заявленою метою представляти інтереси того чи іншого суб’єкта. Втім, наголошують, що така реєстрація жодним чином не означає визнання цього суб’єкта Францією. Якщо організацію відкрили у вигляді асоціації, вона не має жодного офіційного статусу.

Напередодні у так званій ДНР заявили про відкриття найближчим часом свого представницького центру в Марселі.

Так звана ДНР стверджує, що центр «офіційно зареєстрований 18 червня», а його «головою» є колишній регіональний радник Провансу Жерар-Юбер Файяр. Файяр входить до групи французьких політиків місцевого рівня, які нещодавно заявили про поїздку до Донецька «на підтримку російської армії».

Посольство Франції прокоментувало створення «представництва «ДНР» в Марселі