Воскресенье, 18 апреля, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Проміжні вибори в США: республіканці зберегли контроль над Сенатом – ЗМІ

Республіканська партія за підсумками минулих проміжних виборів зберегла більшість у Сенаті Конгресу США. До такого висновку прийшли телеканали CNN, NBC і Fox News, пише СЕГОДНЯ

За даними телеканалу CNN, сенатор від цієї партії Тед Круз здобув перемогу в штаті Техас, що гарантувало республіканцям контроль над Сенатом. Телеканал уточнює, що після оголошення результатів голосування в Теннессі, Індіані та Північній Дакоті, де перемогли кандидати від республіканців, Демократична партія втратила шанси повернути контроль над верхньою палатою Конгресу.

Дані попереднього підрахунку голосів, які публікує The New York Times, також свідчать про перемогу республіканців.

Точні дані про кількість місць, які кожна партія займе в Сенаті, поки не наводяться, тому що в деяких штатах триває підрахунок голосів.

У вівторок в США відбулися проміжні вибори. В результаті цього голосування будуть переобрані 35 з 100 сенаторів, всі 435 членів Палати представників Конгресу, 39 губернаторів штатів і територій, а також 6073 члена законодавчих зборів штатів, судді і члени рад шкільних округів. Проміжними вони називаються тому, що проводяться через два роки після попередніх президентських виборів і за два роки до наступних.

Відзначимо, нинішні вибори багато хто називає доленосними, адже від них залежить, якою буде політика Америки в наступні два роки і наскільки вектор Конгресу буде збігатися з політикою Трампа.

Loading...