Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Путін підписав смертний вирок російській економіці

Російський президент Володимир Путін ухвалив документ, який зруйнує вщент всю економіку країни. Відповідну думку висловив заступник директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

Про це повідомляє Politeka.

Мова йде про будівництво флоту, яке регламентується указом про основи військово-морської діяльності на період до 2030 року.

Хоча у Кремлі роблять великі ставки на це, але експерт запевняє: втілити у життя подібний задум не просто нереально, а й може завдати останнього удару по життю росіян, більшість із яких і без того давно опинилися за межею бідності. Проект потребує космічних сум, які можуть зробити «чорну діру» у бюджеті РФ.

За словами Самуся, Путін пішов на це тільки заради того, щоб похизуватися перед американцями:

«Я думаю, що перед Росією не стоїть завдання вийти на друге місце, оскільки це нереально, незважаючи на бойовий і чисельний склад Військово-морських сил Сполучених Штатів, у яких, наприклад, 11 авіаносців. Навряд чи можна назвати повноцінним авіаносцем, або порівнювати з авіаносцями, які стоять на озброєнні ВМС США».

Він підкреслив, що серйозне падіння російської економіки як ніколи ставить Україну у виграшне положення:

«Україна за допомогою своїх західних союзників, тих же США, отримає технологічну перевагу, це знизить ймовірність того, що Росія піде на якусь велику військову авантюру проти України», — підсумував Самусь.

Джерело:  «Знай.ua»