Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Путін, виведи війська: на кордоні з Україною відбувається те, чого ніхто не очікував

У сусіда України в Молдові розгорається скандал – голова парламенту країни Андріан Канду пішов наперекір президенту, зробивши скандальну заяву після візиту в США, передає Politeka.

Зокрема, спікер молдавського парламенту за підсумками візиту до Вашингтона заявив, що Молдова заручилася підтримкою США і Німеччини для розгляду в ООН резолюції про виведення російських військових з небезпечного придністровського регіону (межує з Одеською областю України).

Канду також передбачав, що в червні будуть пройдені “всі процедури, щоб цю резолюцію і проект включити до порядку ООН”. У Молдові пропонували замінити військових міжнародну цивільну місією.

Однак президент Молдови Ігор Додон назвав слова голови парламенту країни про виведення російських військових з Придністров’я спробою піару перед виборами:

“Це робиться напередодні парламентських виборів, стосується внутрішньополітичної ситуації, спроби отримати додаткову підтримку від проєвропейськи налаштованих громадян Молдови. Я сподіваюся, що з боку Російської Федерації все буде сприйнято саме так: не як позиція Молдови в цілому, а як позиція окремих політичних діячів, які готуються до виборів”.

Як повідомлялося раніше, Ігор Додон був в числі тих президентів, які зважилися привітати Володимира Путіна з інавгурацією.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB