Понедельник, Сентябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Російський «Перший канал» прибрав з головних новин «улюблену ведучу Путіна»

Як передає АНТИКОР, Андрєєва перестала вести основний вечірній випуск новин «Время».

На російському «Першому каналі» з ефіру прибрали ведучу програми «Время» Катерину Андрєєву. Замість неї найрейтинговіший випуск новин РФ о 21:00 відтепер веде Кирило Клейменов. Він — заступник гендиректора каналу, курирує інформаційні програми.

Джерела зазначають, що 56-річна Андрєєва невдовзі взагалі може перестати бути обличчям новин «Першого каналу», передає «Російська служба ВВС». Зміна ведучого відбулася за місяць до президентських виборів у Росії.

У прес-службі «Першого каналу» підтвердили, що Андрєєва більше не веде основний випуск новин. Мовляв, це тимчасово. Вона залишається провідною на регіональних «орбітах» і в суботньому випуску. Джерело, близьке до керівництва телеканалу, запевняє, що Клейменов вестиме «Время» як мінімум до президентських виборів 18 березня 2018 року.

На телеканалі знайшли виправдання заміні ведучого – мовляв, з 19 лютого, програма змінила студію.

«Сьогодні програма «Время» почне виходити з нової студії, оснащеної найсучаснішими технологіями, які з’являться на вітчизняному телебаченні вперше. Зміни в студії змінять і роботу ведучих — тепер вони можуть не просто повідомляти новини, а й взаємодіяти з графікою, переміщаючись студією. Запуск нової складної технології взяв на себе шеф новин «Першого каналу» Кирило Клейменов, саме він буде вести перші випуски програми «Время» на європейську «орбіту», — заявила представник телеканалу.

Катерина Андрєєва та інший ведучий Віталій Єлісєєв, які зараз по черзі ведуть вечірній випуск, випробують нову студію в ефірі «на інші часові пояси», а також вийдуть в ефір з суботніми випусками «Время».

Увечері в понеділок вийшов перший випуск «Время» з ведучим Клейменовим. Студія справді виглядає інакше: так, у ведучого є новий екран на столі. Але більшу частину випуску диктор сидить — так само, як і його попередники.

Нагадаємо, Андрєєва стала ведучою програми «Время» понад 20 років тому, 1997-го, і відтоді є одним з облич телеканалу. Про заміну Андрєєвої в ефірі чутки ходили вже кілька останніх місяців. І зміна студії – лише одна з причин. Інша — складні стосунки з гендиректором телеканалу Костянтином Ернстом. 2009-го ЗМІ повідомляли, що він уже хотів звільнити Андрєєву. «Однак, коли інформація дійшла до Володимира Путіна, то він скасував ці рішення і все було повернуто на круги своя. Андрєєва його улюблена ведуча, — стверджує джерело. — Тепер Путін прихворів і зайнятий виборами, мабуть, на «Першому» вирішили, що зараз можна повернутися до цього питання».

Свого часу ведуча пропагандистських прокремлівських новин Андрєєва стала інтернет-мемом: «Є така професія – брехати щовечора».

Кирило Клейменов теж був провідним ведучим новин, але від 2003 року займає одну з керівних посад на каналі. При цьому в особливих випадках він сідає в крісло ведучого. Так, 1 січня 2018-го, в день 50-річчя створення програми «Время» в гості програми, ювілейний випуск який вів Кирило Клейменов, прийшов Володимир Путін. Він назвав «Время» еталоном надійності та сказав, що програму завжди дивилися і дивляться з інтересом не тільки в Росії, але і за кордоном.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.

Полиция напомнила водителям о новых штрафах

С 27 сентября 2018 вырастут штрафы за некоторые нарушения правил дорожного движения. Полиция сообщает, что за некоторые правонарушения придется платить в 20 раз больше. Кроме того, условия парковки в городах становятся значительно жестче, передает АНТИКОР

Так, за превышение допустимой скорости движения более чем на 50 км/ч. водителя заставят оплатить штраф до 3400 гривен (ранее — 510 гривен).

За оставление места дорожно-транспортного происшествия безответственным водителям придется заплатить от 255 гривен до 3400 гривен. Также за это могут отдельно лишить прав на шесть месяцев.

За управление транспортом без прав или не соответствующей категории штраф может достичь 10 200 гривен (ранее — 510 гривен). Если водитель повторно сядет за руль, не имея права управления таким транспортным средством, то уже придется заплатить в четыре раза больше — 40 800 гривен.

Украинцы, которые лишены права управлять транспортом, но все же сели за руль, будут вынуждены заплатить 20 400 гривен. За повторное правонарушение штраф возрастет вдвое.

Относительно неправильной парковки автомобиля: специальные инспекторы имеют право составлять протоколы нарушений без водителя. Также им будет разрешено эвакуировать авто, припаркованные в неположенном месте: на перекрестках, велодорожках, на местах для инвалидов, в зонах движения общественного транспорта и пешеходного движения.

Штраф за неправильную парковку составит от 255 до 1700 грн.

Машину могут эвакуировать, если она стоит ближе 30 м от посадочных площадок для остановки маршрутных транспортных средств, ближе 10 м от обозначенного места выполнения дорожных работ и в зоне их выполнения, ближе 10 м от выездов с прилегающих территорий и непосредственно в месте выезда.

Волонтер: оккупанты грозят «выбить» ВСУ из освобожденных поселков

Оккупанты, после взятия под контроль ВСУ хутора Вольный в Луганской области, грозятся повторно захватить населенный пункт и «выбить» оттуда украинских военных, пишет АНТИКОР

Украинский волонтер Юрий Мысягин на своей странице в соцсети пишет: «Все ресурсы оккупантов одновременно стали писать о том, что это низина, ВСУ там долго не продержатся, „ополченцы“ их быстро выбьют оттуда, что местное население категорически против освобождения. Но мы же это проходили уже, когда брали под свой контроль поселки Гладосово, Травнево, Катериновка и др. А между тем там все также развиваются украинские флаги и нормально налажена жизнь местного населения».

В Украине хотят ввести стипендию для старшеклассников

Порошенко призвали ввести стипендию для старшеклассников, которые учатся на отлично. Соответствующая петиция была зарегистрирована 21 сентября на сайте президента Украины. Автором предложения выступила Дана Бирук, пишет СЕГОДНЯ

«Уровень образования на ужасном уровне. Часто семьи детей, которые хорошо учатся, бедствуют. Почему же не ввести подобную финансовую поддержку? Сверстники в колледжах получают же стипендию», – пояснила свое предложение автор петиции.

Документ набрал 18 голосов из 25 тысяч необходимых.