Суббота, Август 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Російський співак «завив вовком» і побіг скаржитися Путіну

Російський композитор та співак Макс Фадєєв звернувся до народу в соціальних мережах та закликав написати петицію на ім’я президента Володимира Путіна, щоб розібратися в ситуації з ДТП, у якій загинув шестирічний, нібито «п’яний» хлопчик.

На сторінці в Instagram Фадєєв розповів про те, як в Росії намагаються «зам’яти» цю справу. «Я більше не можу мовчати з цього приводу. Це загиблий хлопчик, у якого нібито в крові виявили 2,7 проміле алкоголю … Це рівно як у півлітрі горілки. У другій вже передачі «Пусть говорят» на першому каналі, ціла купа людей всерйоз обговорюють це питання! Вже другу передачу! Уявляєте? Вони кричать, сперечаються, сумніваються. Я в шоці від того, що все це відбувається! Невже немає здорового глузду? Невже не очевидний факт свавілля? Невже не очевидний факт дикою корупції і жахливої ​​підтасовки? Невже не ясно? Хочеться вити вовком від такої несправедливості! Давайте складемо петицію на ім’я президента з цього питання! І не дамо цим мразь, зробити те, що вони задумали. Просто заради чесного імені цього бідного хлопчика», — написав автор посту.

Моторошна пригода сталась у квітні 2017 року у місті Балашиха під Москвою. 31-річна жінка, будучи за кермом авто, збила дитину просто посеред двору між будинками. Хлопчик зачепився за днище авто, і водій протягла його кілька метрів. В результаті хлопчик загинув на місті. Після експертизи стало відомо, що у крові 6-річного хлопчика було 2,7 промілле алкоголю.

«У червні його батькові видали експертний висновок, згідно з яким в крові його сина виявлено 2,7 проміле алкоголю. Після цього батьки звернулися до Слідчого комітету. Сім’я вимагала повторної експертизи, заявивши, що в ході розслідування на свідків чинився тиск, а саме кримінальної справи не порушували близько місяця. Частину доказів при цьому було знищено», — зазначив Фадєєв.

За словами співака, уже два місяці вся країна обговорює цю подію, ніхто не може повірити, що маленький хлопчик зміг би випити півлітра горілки. Фадєєв називає слідство повним свавіллям та звинувачує у корупції. Тому чоловік закликає звернутися до президента, щоб якнайшвидше, а головне справедливо вирішити ситуацію. «Хочеться вити вовком від такої несправедливості! Давайте складемо петицію на ім’я президента по цьому питанню! І не дамо цим мразям, зробити те, що вони задумали. Просто заради чесного імені цього бідного хлопчика», — додав Фадєєв.

Російський співак «завив вовком» і побіг скаржитися Путіну