Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Санкції проти РФ: Путіна чекає болючий удар з кількох сторін

До персональних санкцій проти росіян і сепаратистів, причетних до анексії Криму та війни на Донбасі, приєднується відразу кілька країн. Про це йдеться у заяві високого представника ЄС, передає Politeka.

Так, 13 вересня Європейський союз продовжив до 15 березня наступного року візові заборони та арешти активів для 155 осіб і 44 суб’єктів, які причетні до порушення територіальної цілісності України.

«Країни-кандидати на вступ до ЄС Чорногорія та Албанія, країна-член європейської економічної зони Норвегія, а також Україна приєдналися до цього рішення», – йдеться в повідомленні.

Як стверджують чиновники, ці країни зобов’язалися привести у відповідність до рішенням ЄС своє законодавство.

«ЄС бере до уваги це зобов’язання і вітає його», – підкреслюється в тексті повідомлення.

Як повідомлялося раніше, соцмережі підняли на сміх «гнівний» відповідь Російської Федерації на можливі нові санкції з боку Євросоюзу. На дану ситуацію відреагував блогер і політичний оглядач Олександр Коваленко, відомий під псевдонімом «Злий Одесит».

Блогер вирішив показати взаємозв’язок між експортом російського газу і поповненням бюджету країни, зазначивши, що загрози з боку Російської Федерації є необґрунтованими.

«В Росії зайнялися улюбленою справою — загрожувати що відключать газ країнам Європейського Союзу, якщо продовжиться введення санкцій. У 2017 на експорті газу Москва заробила $38,1 млрд. Цікаво, чи довго вона протягне без цих доходів в умовах обмежень? Як говориться, кукурікати не мішки ворочать», — сказано в повідомленні.

Користувачі, коментуючи дану новину впевнені, що подібні дії з боку Москви допоможуть Європейського Союзу «відкрити очі» та побачити реалії даного співробітництва.

«Не зрозуміла, адже санкції на користь…начебто», «Наскільки пам’ятаю мова йшла про те, що якщо відрубають платіжні системи, то розраховуватись ЄС не зможе за газ і нафту», «Газпром — мрії збиваються», «Там все ще цікавіше. Є договори. У них штрафи і неустойки за порушення. І хто виграє при такому розкладі суд, очевидно. А у Газпрому і так все погано», — пишуть вони у коментарях під публікацією.