Смертельний випадок: на Карибах Boeing «здув» туристку

Новозеландська туристка загинула на острові Сен-Мартен в Карибському морі, спостерігаючи за тим, як злітає літак з міжнародного аеропорту принцеси Юліани.

Про це повідомляє ВВС.

У цьому аеропорті лайнери мають летіти над головами туристів через невелику довжину злітної смуги.

Як повідомляє місцева поліція, 57-річна жінка дивилася на літак, тримаючись за паркан аеропорту, проте, її знесло сильним повітряним потоком від двигунів Boeing 737.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, туристка впала і вдарилася головою об бетонну конструкцію. Жінку відвезли до лікарні, проте, врятувати її не вдалося.

Карибський острів Сен-Мартен (або Сінт-Мартен) поділений на дві приблизно однакові частини між Францією і Нідерландами. Аеропорт принцеси Юліани і прилеглий до нього пляж Махо розташовані на голландській стороні.

Завдяки можливості дивитися на зліт і посадку лайнерів з мінімальної відстані пляж став дуже популярним у авіаспоттерів — людей, які захоплюються спостереженням за літаками.

Злітно-посадкові смуги аеропорту починається за 50 метрів від пляжу. По периметру повітряної гавані встановлені знаки, які попереджають про небезпеку.

Міжнародний аеропорт принцеси Юліани вважається одним з найнебезпечніших у світі — довжина його смуг всього 2300 метрів.

Таблички, що попереджають про небезпеку спостереження за літаками, стоять по периметру огорожі аеропорту. Попри це, десятки туристів стоять, вчепившись в сітку паркану, і роблять селфі.

На деяких записах в інтернеті видно, як ноги любителів гострих відчуттів відриваються від землі під дією повітряного потоку з двигунів лайнерів.

Багато туристів їдуть на нідерландську сторону острова спеціально заради спостереження за літаками.

Поліція регулярно попереджає туристів про небезпеку.

Джерело: ukrinform

Смертельний випадок: на Карибах Boeing «здув» туристку