Четверг, Октябрь 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

США відмовились підписувати підсумкове комюніке саміту G7

Голова Білого дому Дональд Трамп заявив, що наказав представникам США не підписувати комінюке за підсумками саміту «Великої сімки» у Канаді. Про це він написав у Twitter, передає Українська правда.

«Зважаючи на брехливі заяви Джастіна Трюдо (прем’єр-міністр Канади — ред.) під час прес-конференції та той факт, що Канада обкладає наших американських фермерів, робітників та компанії величезними митами, я наказав представникам США не підписувати комюніке, поки ми розглядаємо можливість введення тарифів на автомобілі, які завалюють ринок США!», — підкреслив Трамп.

Також президент США назвав «нечесною та слабкою» поведінку Трюдо на саміті G7.

«Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо поводився так лагідно і м’яко під час наших зустрічей на G7 тільки для того, щоб дати прес-конференцію після мого від’їзду, заявивши, що «мита США були образливими», і він «не дасть сісти собі на шию». Дуже нечесно і слабо. Наші мита — це відповідь на його 270% на молочні продукти США!», — написав голова Білого дому.

Трамп покинув саміт «Великої сімки» до оприлюднення підсумкового комюніке, у якому, серед іншого, засуджуються дії Росії в Україні. Із Канади він вилетів у Сінгапур, де за кілька днів зустрінеться із Кім Чен Ином.

Перед цим Трюдо назвав саміт «вкрай успішним» та заявив, що комюніке узгоджене усіма сімома країнами.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB