Теорія змови: в Лондоні показали найзагадковіші фотографії світу

У столиці Великій Британії пройшла вистака фотографій «Тижня конспірології».

Як повідомляє ВВС, куратор галереї Клер Графік зазначила, що за допомогою інтернету такі теорії легко і швидко поширюються.

Велику увагу на виставці приділили фотограіфіям екс-пілота ВПС США Венделла Стівенса, який дуже багато писав про НЛО. У 1979 році Стівенс випустив у світ книгу під назвою «НЛО: контакт з Плеядами». В ній він досліджував заяви швейцарського фермера на ім’я Біллі Майер, який стверджував, що увійшов в контакт з прибульцями і навіть сфотографував їх.

За допомогою псевдонаукових перевірок він встановив, що всі знімки НЛО справжні.

Дуже цікавий випадок, коли не сфотографували НЛО, а сам інопланетянин зробив фото. Історія звучить так: в 1980-і роки якийсь прибулець Рама викрав бразильця Жуана Валеріу да Сільву і його старшого сина. За словами бразильця, прибулець відправляв їх на свою планету, де вони повинні були займатися сексом, щоб відновити популяцію.

У своїй книзі Стівенс наводить кілька фотографій, на яких зображена розпливчаста фігура гуманоїда, який, за словами да Сільви, і є Рама.

Колишній мічман ВМФ США Білл Кейсінг впевнений, що американців на Місяці не було. У книзі «Ми ніколи не були на Місяці американська афера ціною в 30 млрд доларів» він наводить досить логічні доводи.

Багато знімків НАСА поверхні Марса любителі теорії змов вважають такими, які підтверджують життя на Червоній планеті. Піраміди, вода, дороги — ознаки цивілізації. Больш того, є маса пояснень і «доказів».

Багато теорій також пов’язано з трагедією 11 вересня. На думку конспірологів, Всесвітній торговий центр підірвали зсередини вибухівкою. А організувала теракт влада США, можливо, щоб створити привід для війни на Близькому Сході і заручитися підтримкою інших країн.

Офіційне розслідування любителів сенсацій не переконало. Як докази вони приводять знімок «Туриста», який був нібито зроблений напередодні трагедії.

Однак з’ясувалося, що цю фотографію зробив ще в 1997 році турист з Угорщини.

Теорія змови: в Лондоні показали найзагадковіші фотографії світу
bigmir)net TOP 100