Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Путіна повна Джигурда: скандальному артисту готують важливу посаду

Скандальний російський актор Микита Джигурда не залишає свої амбіції стати мером Москви, передає портал «Знай.ua» з посиланням на Дни.ру.

Так, у вівторок, 3 липня, одіозний артист здав підписи для участі у виборах мера російської столиці, які відбудуться на початку вересня.

При цьому щоб балотуватися в мери, підписів потрібно зібрати чимало – цілий мільйон. Як Джигурда знайшов стільки своїх «фанатів», залишається невідомим.

Сам же скандаліст стверджує, що його кандидатуру нібито підтримали понад мільйон жителів столиці.

Ось тільки, як стверджується, підписи Джигурда зібрав не зовсім чесним шляхом. Їх збирали в гущі столичних фан-зон, де величезна кількість іноземних уболівальників, які приїхали на чемпіонат світу з футболу, що проходить у ці дні. Хтось стверджує, що на власні очі бачив, як фанати збірних Аргентини та Мексики нібито ставили автографи на підтримку Джигурди.

Та й з надання підписів в міську виборчу комісію Джигурда зробив цілу виставу не для людей зі слабкими нервами. Там були і музиканти з шотландськими волинками і в шотландських спідницях, уже відомий Джигурда-мобіль, припаркований поруч, ну і, звичайно, сам винуватець торжества.

«Я єдиний опозиційний кандидат, який зібрав підписи. Якщо мене не зареєструють, то це буде означати, що влада просто злякалася головного опозиціонера », – вибухнув артист.

Джигурда, втім, упевнений в своїх силах. За його словами, після перемоги він влаштує «карнавал нестерильної любові».

Наостанок він закликав всіх посміхатися, оскільки, підкреслив актор, «всі дурниці робляться із серйозним виразом обличчя».

Варто відзначити, що 3 липня – останній день підготовки та подачі документів для реєстрації кандидатів у столичні градоначальники. Остаточний список претендентів у мерське крісло стане відомий 14 липня.

Про те, що Джигурда зібрався в мери Москви, стало відомо 12 червня. Свою передвиборну кампанію під гаслом «Я поверну Москві секс!» Відомий актор вирішив побудувати на захист прав москвичів, які нібито порушуються владою.

Нагадаємо, Джигурда заявив, що має намір відмовитися від українського паспорта. Однак в цьому випадку він може залишитися зовсім без громадянства. За даними ЗМІ, 57-річний шоумен, незважаючи на те, що 30 років мешкає в Москві, так і не отримав російський паспорт.