Среда, 8 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Росії влаштували масові марші пам’яті Нємцова: учасники скандують «Україно, ми з тобою»

У Росії в кількох містах відбуваються марші пам’яті Бориса Нємцова – вбитого опозиційного політика. На акції 24 лютого у Москві учасники скандують «Всіх не перестріляєш», «Імпічмент – люстрації», «Росія буде вільною», та «Україно, ми з тобою». Мітингувальники також виголошують вимоги звільнити з російських в’язниць українських полонених, пише 24 канал

У російській столиці поліція дозволила мітингувальникам принести з собою плакати. Проте людей у спеціальному наметі оглядали правоохоронці та працівники управління з протидії екстремізму МВС Росії.

До демонстрантів у Москві приєдналися відомі політики і правозахисники: член окружної Ради депутатів РФ Ілля Яшин, позбавлений адвокатського статусу активіст Марк Фейгін, письменник і журналіст Дмитро Биков. На марші були присутні також роісйський опозиціонер Олексій Навальний та екс-кандидатка у президенти Росії Ксенія Собчак.
Борис Нємцов марш Росія

На акції у Санкт-Петербурзі учасники маршу скандують: «Герої не вмирають», «Росія без Путіна», «Ні – війні» та «Путін – злодій».

Читайте також: Яким був Нємцов: спогади родичів та однодумців

При цьому в деяких містах Росії масові марші скасували. У Нижньому Новгороді організатори змушені були відмовитися від акції через заборону влади на проведення публічних заходів у центрі міста. Акція у пам’ять про Нємцова там відбудеться у вигляді одиночних пікетів.

Акації пам’яті опозиціонера заплановані і в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Кельні, Єревані та Вашингтоні.

Дивіться відео з маршу пам’яті Бориса Нємцова у Москві:

Loading...