Среда, Ноябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Трампа пообіцяли стерти Путіна в порошок

Америка готова до реальних «драконівських заходів» у тому випадку, якщо Росія знову спробує втрутитися у вибори в США. Відповідну заяву зробив сенатор Джон Нілі Кеннеді, передає портал «Знай.ua» .

Жорсткий меcедж Путіну від Трампа

Кеннеді зазначив, що Кремль може спробувати вплинути на результати виборів в Конгрес в листопаді 2018 року. При цьому Сенатор не уточнив, що він має на увазі під «драконівськими заходами».

«Ми попередили наших співрозмовників: якщо Росія продовжить втручатися у внутрішні справи США і зробить це на виборах в листопаді, наша реакція буде миттєвою і дуже жорсткою. Нам би хотілося налагодити відносини з Росією. Мені особисто б цього хотілося. Але, для того щоб відносини покращилися, російська влада повинна змінити свою поведінку», — наголосив сенатор.

Вибори в Конгрес США 2018: втручання РФ

Директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майкл Помпео вважає, що Росія може втрутитися в проведення проміжних виборів у Конгрес США в листопаді 2018 року. Він зазначив, що переконаний в тому, що росіяни продовжать намагатися впливати на вибори в США.

«Але я переконаний, що США в змозі провести вільні і чесні вибори і ми будемо чинити опір досить успішно, а російський вплив на наші вибори не буде значним», — відповів Помпео на питання про гіпотетичне втручання Росії у вибори.

6 листопада 2018 в США відбудуться проміжні вибори в Конгрес. Громадянам країни треба переобрати всіх 435 членів Палати представників Конгресу США, а також 33 зі 100 американських сенаторів. Крім цього в багатьох штатах відбудуться муніципальні і губернаторські вибори.

Пов’язані з Росією фейкові акаунти у Twitter під час виборів президента у США майже 500 тисяч разів поширювали дописи тодішнього кандидата Дональда Трампа.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. В свою чергу Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв’язку з розслідуванням утручання Росії в американські вибори.

Дивіться: Росію звинуватили у втручанні в майбутні вибори Конгресу США