Пятница, 30 октября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Вирішальний крок» у прогресі Brexit: уряд Великої Британії ухвалив важливий документ

Уряд Великої Британії схвалив проект угоди про умови виходу зі складу Європейського Союзу. Такий крок посадовці зробили після п’ятигодинного засідання.  Із відповідною заявою виступила британський прем’єр-міністр Тереза Мей, пише 24 Канал з посиланням на BBC.

Як зауважила політик, нарада проходила у формі «довгих, детальних і пристрасних дебатів».

«Кабінет спільно вирішив, що уряд має підтримати угоду про вихід», – сказала вона журналістам.

Водночас вона наголосила, що це «вирішальний крок» у прогресі Brexit, який дозволить фіналізувати угоду найближчими днями.

«Це угода, яка дозволяє повернути контроль за нашими грошима, законами та кордонами, яка дозволяє побудувати яскраве майбутнє для Великої Британії. Я вірю душею та серцем, що вона послужить інтересам всього Сполученого Королівства», – заявила Мей.

Також прем’єр пообіцяла 15 листопада вранці виступити у парламенті та представити суть схваленого проекту угоди.

Зауважимо, що текст угоди містить 585 сторінок англійською мовою, його вже опублікували у ЄС.

Попри підтримку свого кабінету, Мей може зіткнутись і зі значними труднощами під час пошуку підтримки парламенту. Так, за інформацією британських ЗМІ, у Консервативній партії розглядають можливість винесення у парламенті питання про недовіру Терезі Мей: мовиться не лише про договір щодо Brexit, а і про долю чинного уряду. Для цього необхідно зібрати підписи 48 депутатів парламенту від Консервативної партії.

До слова, противники Brexit сподіваються, що поразка Мей у парламенті може призвести до другого референдуму, і, зрештою, Великобританія залишиться у Євросоюзі.

Loading...