Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вже в 2018 році: Саакашвілі заявив про наміри повернутися до влади в Грузії

Висланий з України екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив про наміри повернутися у владу в рідній країні вже в 2018 році.  Про це пише «Грузія Online», посилаючись на відеозвернення політика до однопартійців з «Єдиного національного руху» (ЕНД) з Амстердама, повідомляє  ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.


Зокрема, Саакашвілі наголосив необхідність вибору єдиного кандидата в президенти від опозиції шляхом праймеріз та заявив про свою підтримку ЕНД в цій боротьбі.

«Ми всі бачимо, які випробування доводиться зазнавати нашій країні — залишені нами гроші повністю з’їдені; державні інститути розхитані і в них повернулася корупція; превалює кримінал; ситуація у плані безпеки погіршилася. Такої безнадійності не було навіть за часів Шеварднадзе. На тлі всього цього, сотні тисяч найпрацездатніших наших співвітчизників або вже покинули Грузію або думають про від’їзд. Реально Грузія стоїть перед загрозою руйнування», — сказав він.

За словами політика, в цей час екс-прем’єр країни, мільярдер Бідзіна Іванішвілі практично «оголосив кастинг на звання головної опозиційної сили».

«Він підштовхує нас боротися за друге місце і щоб ми задовольнилися цим якимось почесним призом. Але вибачте! Наше завдання — повернення до влади в Грузії, і ми повинні повернутися вже в 2018 році. Як нам це здійснити? Ми повинні виграти президентські вибори і на цьому тлі розвалити уряд Іванішвілі, розвалити його феодальну вотчину», — заявив Саакашвілі.

На думку екс-президента, це завдання абсолютно реальне, оскільки «Іванішвілі таким слабким як в останні роки ніколи не був».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB